mieszkanie na wynajem - Zielona Góra, os. Braniborskie
2 pokoje
30,00 m2
66,67 zł/m2
Zielona Góra, os. Braniborskie
REN-MW-171
, mieszkanie na wynajem
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ  600-186-156 WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWE DO WYNAJĘCIA NA UL. WŁADYSŁAWA IV PRZY UNIWERSYTECIE Tylko umowa najmu okazjonalnego. Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację – nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego ...
2 000 zł
mieszkanie na wynajem - Zielona Góra, os. Piastowskie
2 pokoje
30,00 m2
66,67 zł/m2
Zielona Góra, os. Piastowskie
REN-MW-170
, mieszkanie na wynajem
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ  600-186-156 WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWE DO WYNAJĘCIA NA UL. ZAWADZKIEGO ZOŚKI Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację – nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego miejsca do życia to mieszkanie jest dla Ciebie! Mieszkanie ...
2 000 zł
działka na sprzedaż - Świdnica, Wilkanowo
385,00 m2
64,94 zł/m2
Świdnica, Wilkanowo
REN-GS-169
, działka na sprzedaż
ZADZWOŃ I UMÓW SIE NA PREZENTACJĘ 600-186-156 Do odstąpienia prawa do zadbanej i klimatycznej działki ROD o powierzchni 385 m², położonej w spokojnej, zielonej części Zielonej Góry – Wilkanowo.   Działka jest w pełni zagospodarowana i gotowa do użytkowania ...
25 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Zielona Góra, os. Słoneczne
2 pokoje
44,90 m2
10 222,72 zł/m2
Zielona Góra, os. Słoneczne
REN-MS-167
, mieszkanie na sprzedaż
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ  600-186-156 WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWEGO NA OŚ SŁONECZNYM WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA – IDEALNE DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ! Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację – nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego ...
459 000 zł
mieszkanie na wynajem - Zielona Góra, os. Zastalowskie
3 pokoje
80,00 m2
45,62 zł/m2
Zielona Góra, os. Zastalowskie
REN-MW-166
, mieszkanie na wynajem
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ  600-186-156 WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 3 POKOJOWE DO WYNAJĘCIA NA OŚ ZASTALOWSKIM Z MIEJSCEM POSTOJOWYM PODZIEMNYM Najem okazjonalny u notariusza Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację – nie przegap tej okazji! Szukasz ...
3 650 zł
mieszkanie na wynajem - Zielona Góra, Centrum
2 pokoje
50,00 m2
48,00 zł/m2
Zielona Góra, Centrum
REN-MW-164
, mieszkanie na wynajem
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ  600-186-156 WYJĄTKOWA OFERTA APARTAMENT DO WYNAJĘCIA NA UL. STASZICA Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację – nie przegap tej okazji! NAJEM OKAZJONALNY U NOTARIUSZA Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ...
2 400 zł
mieszkanie na wynajem - Zielona Góra, os. Morelowe
2 pokoje
30,00 m2
56,67 zł/m2
Zielona Góra, os. Morelowe
REN-MW-163
, mieszkanie na wynajem
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ  600-186-156 WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWE DO WYNAJĘCIA NA UL. MORELOWEJ Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację – nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego miejsca do życia to mieszkanie jest dla Ciebie! Mieszkanie ...
1 700 zł
mieszkanie na sprzedaż - Zielona Góra, Centrum
2 pokoje
62,00 m2
5 629,03 zł/m2
Zielona Góra, Centrum
REN-MS-162
, mieszkanie na sprzedaż
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ  600-186-156 WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA NA SAMEJ STARÓWCE W ZIELONEJ GÓRZE  IDEALNIE NADAJE SIĘ NA BIURO/GABINET LUB POD WYNAJEM NA DOBY    WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA NA STARÓWCE W ZIELONEJ GÓRZE – IDEALNE POD INWESTYCJĘ! Zadzwoń ...
349 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem