działka na sprzedaż - Świdnica, Wilkanowo
385,00 m2
64,94 zł/m2
Świdnica, Wilkanowo
REN-GS-169
, działka na sprzedaż
ZADZWOŃ I UMÓW SIE NA PREZENTACJĘ 600-186-156 Do odstąpienia prawa do zadbanej i klimatycznej działki ROD o powierzchni 385 m², położonej w spokojnej, zielonej części Zielonej Góry – Wilkanowo.   Działka jest w pełni zagospodarowana i gotowa do użytkowania ...
25 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem